Restaurangsilver

667497

SERVERINGSFAT, 6 st, stämplade: Gense Extra Stainless Sweden, försilvrad rostfritt stål, diameter 36 cm

Bruksslitage

Diverse

Södra kajen 14, Helsingfors

Restaurangsilver

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5082006
80
5081984
75
5081983
70
5081882
65
5074638
60

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR:
200