Okänd konstnär oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

667484

OKÄND KONSTNÄR, porträtt, omkring år 1900, olja på duk, bildmått 65x55 cm

Lagning och mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

667484 - Okänd konstnär oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5083157
450
5082397
5082343
5081339

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
13:33   (14:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.