Onni Oja färglitografi

667432

ONNI OJA (1909-2004) Landskap, signerad, litografi, 43/50, ca 35x47 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Onni Oja färglitografi

Budhistorik

Bud EUR

2019-08-16 kl 17:00
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150