Eero Kumlin oljemålning

667423

EERO KUMLIN (1933-) Sommar, signerad samt daterad -71, olja på papper, ca 46x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero Kumlin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5082591
2019-08-17 11:45:41
30

2019-08-17 kl 12:15
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: