Lasse Marttinen oljemålning

667421

LASSE MARTTINEN (1926-2007): Från Salutorget, signerad samt daterad -86, olja på duk, ca 50x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Lasse Marttinen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5082603
2019-08-17 12:04:05
30

2019-08-17 kl 20:00
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
200