Carl Malmsten Farmor fåtölj

667405

CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, klädsel i Sandersons tyg amanpuri, nackkudde, etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Smärre bruksslitage, omklädd

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 20

Carl Malmsten Farmor fåtölj

Budhistorik (37 bud)
5082672
8 200
5082671
8 000
5082670
7 800
5082669
7 600
5082668
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.