Cafébord gjutjärn

667404

CAFÉBORD, 2000-tal, stomme i gjutjärn, skiva i marmorkomposit, fyrdelad pelarfot, bemålad i svart, höjd ca 75, 70x70 cm

Smärre ytrepor

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 6

Cafébord gjutjärn

Budhistorik (15 bud)
5073278
1 400
5077773
1 300
5073278
5074587
5073278

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.