Serveringsvagn

667400

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, rödlackerat stål med glasskivor, höjd 71, 81x43 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Serveringsvagn

Budhistorik (13 bud)
5078055
1 700
5077958
1 600
5078054
5077958
5078053

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.