Juhani Palmu oljemålning

667354

JUHANI PALMU (1944-) Nattbild, signerad samt daterad -82, olja på duk, ca 24x30 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juhani Palmu oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5080578
150
5077508
35
5076098
30

Slutpris EUR:
150
1 554 SEK, 170 USD
Utropspris EUR: