Terry Laakso oljemålning

667348

TERRY LAAKSO (1965-) Stilleben, signerad samt daterad 1986, olja på duk, ca 28x36 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Terry Laakso oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5074046
2019-08-11 19:37:45
30

2019-08-16 kl 19:24
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
200