Frans Wilhelm Odelmark Dogens palats

667297

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937):
Dogens palats, Venedig, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 128x104 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
5078684
8 000
5078131
6 200
5076591
6 000
5073517
5 200
5071817

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.