Oidentifierad konstnär oljemålning

667294

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med barn, olja på duk, ca 51x56 cm

Smärre färgborfall

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Budhistorik (4 bud)

5077955
450
5077612
5076796
5072215

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.