Jan Håfström färgetsning

667274

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "White Shadow", färgetsning, signerad och daterad Jan Håfström 2016, numrerad E.A. (Épreuve d'artiste), ca 90x66 cm, utställningskatalog medföljer

Oramad

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (27 bud)
5080108
3 400
5080109
3 200
5080108
5079306
2 800
5079297
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.