Jan Håfström färgetsning

667273

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", färgetsning, signerad och daterad Jan Håfström 2016, numrerad E.A. (Épreuve d'artiste), ca 88x63, utställningskatalog medföljer

Oramad

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (23 bud)
5080129
3 400
5077841
3 200
5076168
5076168
2 400
5077840

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.