Oidentifierad konstnär oljemålning

667216

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Josua Reynolds (1723-1792), " A Fortune Teller" (1777), olja på duk, ca 57x69,5 cm

Duklagningar, retuscher, krackeleringar, färgbortfall, delvis vågig duk

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (15 bud)
5077961
3 200
5077960
5077959
2 800
5077949
2 600
5077946

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.