Kent Ullberg Björn

Föregående | Översikt | Nästa

667102

KENT ULLBERG, (USA, född 1945); Björn, signerad och numrerad Ullberg AP/20, brons, höjd 22,5 cm

Konst, Skulpturer

Makadamgatan 11, Helsingborg

667102 - Kent Ullberg Björn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kent Ullberg Björn

Budhistorik (4 bud)

5085043
3 200
5084271
5082877
1 800
5080795

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
19:22   (20:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.