Meta Isæus-Berlin

667054

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografi, signerad och numrerad 162/175, bladmått ca 48,5x38,5 cm, oramat blad

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Meta Isæus-Berlin
Budhistorik

2019-08-23 kl 10:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.