Karmstolar Louis XVI-stil

666965

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, betsat bok, klädsel i textil med broderi dekor av blomster motiv, armlän med klädsel, på avsmalande ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar, märken

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Karmstolar Louis XVI-stil

Budhistorik (10 bud)
5082028
950
5081985
900
5081848
850
5081569
5081568
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.