Hans Ripe oljemålning

666963

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med blommor, signerad Ripa, olja på duk, ca 41x33 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hans Ripe oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5093534
2019-08-23 09:52:25

2019-08-23 kl 10:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.