Carl-Oscar Larsson oljemålning

666877

CARL OSCAR LARSSON, Vid Petri kyrka, Malmö, signerad C. O. Larsson 1936, olja på duk uppfordrad på pannå, 41 x 52,5 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

5093065
2019-08-22 22:52:08

2019-08-23 kl 10:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.