Hans Ripa oljemålning

666875

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med blomsterbukett, signerad Ripa, olja på pannå, ca 45,5x38 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hans Ripa oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5093537
2019-08-23 09:56:12

2019-08-23 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.