Ett par figuriner i form av katter

Föregående | Översikt | Nästa

666789

FIGURINER, ett par, keramik, 1900-tal, i form av katter, delvis bemålade i blått, svart och gult, höjd ca 26 cm

Krackelyr, smuts

Keramik/Porslin

Monter 5

666789 - Ett par figuriner i form av katter
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5077736
2019-08-14 07:41:14

11 timmar 11 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
15:04   (16:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.