String-hyllor

666771

NILS & KAJSA STRINNING, 2 hyllor, "String", 1960-tal, 4 gavlar trådmetall överdragna med svart plast. 6 hyllor fanerade med gabonmahogny, hyllornas mått 78x20 cm, gavlarnas höjd 76 cm

Slitage, ställvis fläckar

Möbler, Hyllor

Geijersgatan 14, Göteborg

String-hyllor

Budhistorik (10 bud)
5090054
1 400
5090051
1 300
5089247
5089962
5089247
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.