Skulpturer

666726

OKÄNDA KONSTNÄRER, 2 st skulpturer, 1 monogramsignerad och daterad 1954, patinerad konstmassa respektive gips, höjd ca 20 cm

Ställvis slitage

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulpturer

Budhistorik (2 bud)

5082682
600
5082533

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.