Richard Ryan

666715

RICHARD RYAN (född 1974): Komposition, signerad, inkjet, ca 62x48 cm

Vissa märkningar och slitage.

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan
Budhistorik (12 bud)
5077846
1 700
5077901
1 600
5077846
5077893
1 400
5077846
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.