Skäkteträ daterat 1842

666669

SKÄKTETRÄ, sydsverige, daterad 1842, målat trä, längd längd 65 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Allmoge

Geijersgatan 14, Göteborg

Skäkteträ daterat 1842

Budhistorik (1 bud)

5076422
2019-08-13 09:07:08

2019-08-18 kl 15:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.