Alexander Calder

666651

ALEXANDER CALDER, efter, "Joys of the Neophyte, from La Mémoire Elémentaire", färglitografi, tryckt signatur, numrerad 136/300, bladmått ca 72x52 cm

Fack 30

Alexander Calder
Budhistorik (13 bud)
5078209
4 200
5074598
5078208
3 800
5074598
3 600
5078207
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.