Fåtöljer skinn & krom

Föregående | Översikt | Nästa

666534

FÅTÖLJER, 1 par, stomme i förkromade stålrör, sits, rygg och armlän i kärnläder, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, vissa repor, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

666534 - Fåtöljer skinn & krom
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtöljer skinn & krom

Budhistorik (32 bud)
5085508
3 800
5085161
3 600
5084917
3 400
5084835
3 200
5084600

12 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
17:20   (18:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.