Pernilla fåtölj skinn

666398

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Pernilla 69, stomme i formböjd bok, bärväv i kanvas,djuphäftad klädsel i rödbrunt skinn, 1900-talets andra hälft, Firma Karl Mathsson, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, mindre skador, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pernilla fåtölj skinn

Budhistorik (4 bud)

5083407
5083406
600
5081375
550
5076551
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.