Leszek Piasecki oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

666363

LESZEK PIASECKI (Polen, 1928-1990): Kavalleritrupp, signerad Leszek Piasecki, olja på duk, 60x79 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

666363 - Leszek Piasecki oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Leszek Piasecki oljemålning

Budhistorik (15 bud)
5084227
5085421
2 800
5084227
2 400
5082891
5083156

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
13:21   (14:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.