Arne Norell soffa Cromwell skinn

666147

ARNE NORELL, soffa, Cromwell, klädsel i skinn, lösa plymåer, ben i betsad ek, Norell Möbel AB, 1900-talets andra hälft, längd ca 213, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage / Patina

Möbler, Soffor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

5085168
5081416

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.