Violinstråke, Rudolf Neudorfer

665952

VIOLINSTRÅKE, Rudolf Neudorfer, guldmonterad och stämplad: "RUDOLF NEUDORFER", längd ca 74,5 cm.

Värderad till 40 000 kr av Sebastian Skarp Violinateljé, den 8:e oktober 2018.

Tema: Violiner och stråkar

Bruksslitage.

Instrument, Diverse, Instrument

Kundcenter

Budhistorik (21 bud)
5081843
15 000
5081840
14 500
5081833
14 000
5081832
13 500
5081831
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 473 EUR, 1 635 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.