Roland Svenssion

665738

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Björkar vid havet", signerad roland S, 8/250, färglitografi ca 40x53 cm

Något blekt

Rum 4

Roland Svenssion

Budhistorik (14 bud)
5087358
3 200
5091073
5087358
5091069
5087358

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.