Cello med stråke

665622

CELLO, 1800-tal, samt STRÅKE, 1900-tal, stråke med detaljer av mässing och pärlemo, längd 69 cm. Cello längd ca 130 cm.

Tema: Violiner och Stråkar

Slitage, ställvis kraftigt, skador och lagningar.

Instrument, Diverse

Kundcenter

Cello med stråke

Budhistorik (10 bud)
5079943
1 600
5081508
5079943
1 300
5081154
5079943

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.