Hallbyrå

665563

HALLBYRÅ, 1960-tal, Glas & Trä, fanerad i riopalisander (Dalbergia Nigra), med lådor, handtag med mässingsstavar, etikettmärkt Glas & Trä, Hovmantorp, höjd ca 43, ca 105x40 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Mindre repor, spricka i höger främre ben

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hallbyrå

Budhistorik (8 bud)
5084144
5082611
5084143
5082611
750
5084140
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.