Carl Delden oljemålning

664517

CARL DELDEN (1906-1997): "Under Lönnen", signerad c Delden, olja på duk, ca 37 x 45 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Carl Delden oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5086847
5086317
750
5086846
750
5086317
450
5086651

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.