Skrivbord nyrokoko 1800-talets senare del

Föregående | Översikt | Nästa

664317

SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets senare del, front med 5 lådor, fanerad i mahogny, nyckel saknas, höjd ca 75, 144 x 85 cm

Skador, slitage, blekt

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

664317 - Skrivbord nyrokoko 1800-talets senare del
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (15 bud)
5079704
5084961
950
5079704
900
5084959
850
5079704

17 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
21:12   (22:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.