Ikon Ryssland

663988

IKON, 1900-talets början, Ryssland, tempera/olja på panna, ca 29 x 23 cm

Sprickor

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ikon Ryssland

Budhistorik (14 bud)
5090225
1 600
5090796
5090225
1 400
5090794
1 300
5090225

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.