Ikon Ryssland

663986

IKON, 1900-talets början, Ryssland, tempera/olja på panna, ca 27 x 22 cm

Mindre avslag

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ikon Ryssland

Budhistorik (3 bud)

5089449
5089201
5089155

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.