Vettar 2 st 1900-tal

663296

VETTAR, 2 st, 1900-talets mitt, i form av sjöfåglar, bemålat trä, längd ca 43 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Rum 2

Vettar 2 st 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
5084761
5085874
1 400
5084761
1 300
5085873
5084761

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.