Superellips

663211

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, licenstillverkat av Fritz Hansen, Danmark, skiva fanerad i björk, spännben av förkromat stål, etikettmärkt, höjd ca 72 cm, 120x80 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Superellips

Budhistorik (24 bud)
5087123
1 700
5087118
1 600
5087120
1 600
5087118
5087117
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.