Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

663108

ROLAND SVENSSON (1910-2003): ARS KONSTSERIE, mapp innehållande 6 litografier, bestående av "Utskärgård", "Vrakspillror", "Kortspel på Gillöga", "Sjösättning", "Februaridag, Möja", "Stångmärket", 1946, signerade roland S, varav ett numrerat 34/90 (?) (Stångmärket), bladmått ca 29x39 resp 39x29 cm

Läs mer

Gulnader, skador, försättsbladet med dedikation

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

663108 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

5058758
5045859
5038419

1 dag kvar
Avslutas 2019-08-20
11:45   (12:45 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.