Roland Svensson

663105

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Vårskytte" och Fiskare vid fören, signerade roland S resp roland S PT, litografi, bildmått ca 9x17 resp 10,5x10,5 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

5087203
500
5066686
5047786

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.