Roland Svensson

663102

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterskärgård, Lilla Nassa" ("Stilla vinterdag"), signerad roland S, 229/250, färglitografi, bladmått ca 48,5x71 cm, oramad

Läs mer

Gulnad, hanteringsveck

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5087880
5086220
5085682

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.