Roland Svensson

663101

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna" - "The Hunters"), signerad och daterad roland S 1971, pt, färglitografi med krita, bladmått ca 31x47 cm, oramad

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
5087878
4 800
5087883
4 800
5087878
4 600
5087876
4 400
5087874
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.