Roland Svensson

663100

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn", Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 14/50, färglitografi, bladmått ca 39,5x50 cm, oramad

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
5087853
5087852
3 600
5087850
3 400
5087790
3 200
5087439
2 600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.