Roland Svensson

663098

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst Storskärgården", signerad roland S, 127/160, färglitografi, bladmått ca 49,5x64,5 cm, oramad

Läs mer

Nedre höger hörn med fläck

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
5087857
2 600
5087765
2 400
5087641
5087759
5087641

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.