Roland Svensson

663097

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Havsörn, Storskärgården, signerad roland S, 133/350, färglitografi, bladmått ca 41x52 cm, oramad

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
5087381
5086558
1 800
5084866
1 700
5083043
1 600
5081599

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.