Roland Svensson

663096

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris - Storskärgården", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 29x41 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5086802
3 800
5086799
3 600
5086641
3 400
5086629
3 200
5078584

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.