Roland Svensson

663095

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden - Västan", signerad roland S, 221/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Läs mer

Oramad

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
5087828
5 200
5087825
5 000
5087825
4 800
5087823
4 600
5087749
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.